UNITĂȚI DE ÎNVĂȚĂMÂNT CU CLASE AVÂND ACTIVITATE ONLINE

1394

Aici vom publica programul unităților de învățământ / clasele suspedante urmare a Ordinului Ministerului Educației nr. 5.338 din 1 octombrie 2021.

Ultima actualizare: 21 octombrie 2021, ora 14.00.

Nr.crt. UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT Formațiuni de studiu cu activitate online Perioada de funcţionare online
1. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani III C 14-27.10.2021
2. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani IV B 14-27.10.2021
3. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani V C 18-31.10.2021
4. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani VIII D 18-31.10.2021
5. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani VII D 18-31.10.2021
6. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani V B 18-31.10.2021
7. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani VII C 20.10-01.11.2021
8. Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani VII C 14-27.10.2021
9. Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani VIII A 11-24.10.2021
10. Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani II C 15-28.10.2021
11. Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani IV A 18-31.10.2021
12. Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani VI A 18-31.10.2021
13. Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani V A 21.10-02.11.2021
14. Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani VI A 11-24.10.2021
15. Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani VI B 13-26.10.2021
16. Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani IV A 20.10-02.11.2021
17. Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” Focșani VII B 12-25.10.2021
18. Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” Focșani II B 18-31.10.2021
19. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani V D – hibrid 11-24.10.2021
20. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani VI D -hibrid 11-24.10.2021
21. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani II A 14-27.10.2021
22. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani IV E 14-27.10.2021
23. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani VI C 19.10-01.11.2021
24. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani VIII A 19.10-01.11.2021
25. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani VIII C 19.10-01.11.2021
26. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani IV A 19.10-01.11.2021
27. Școala Gimnazială „Adrian Păunescu” Focşani Pregătitoare A 08-21.10.2021
28. Școala Gimnazială „Emil Atanasiu” Garoafa II 18-31.10.2021
29. Școala Gimnazială Găgești VII 13-26.10.2021
30. Școala Gimnazială Găgești- Ivănceşti Pregătitoare, I, II 18-22.10.2021
31. Școala Gimnazială Bordeasca Veche II 11-24.10.2021
32. Școala Gimnazială Bordeasca Veche VI 13-26.10.2021
33. Școala Gimnazială Bordeasca Veche VII 15-28.10.2021
34. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani XII C 20.10-02.11.2021
35. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani XII E 20.10-02.11.2021
36. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani X D 11-24.10.2021
37. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani X C 11-24.10.2021
38. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani VII B 11-24.10.2021
39. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani XII F 11-24.10.2021
40. Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau” Focșani XII E 13-26.10.2021
41. Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau” Focșani IX C 17-30.10.2021
42. Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau” Focșani XI F 19-10-01.11.2021
43. Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau” Focșani XII D 20.10-02.11.2021
44. Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani XI H 11- 24.10.2021
45. Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani X F 18-31.10.2021
46. Liceul de Artă „Gheorghe Tattarescu” Focșani X Arte plastice 08-21.10.2021
47. Liceul de Artă „Gheorghe Tattarescu” Focşani IX C 11-24.10.2021
48. Liceul Tehnologic „G. G. Longinescu” Focşani X B 11-24.10.2021
49. Colegiul Național „Emil Botta” Adjud XI A 14-27.10.2021
50. Colegiul Național „Emil Botta” Adjud XI D 14-27.10.2021
51. Colegiul Național „Emil Botta” Adjud X C 20.10-02.11.2021
52. Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu VIII 11-24.10.2021
53. Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu IX A 12-25.10.2021
54. Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu XII D 12-25.10.2021
55. Grădinița cu P.P. Nr. 1 Grupa mare B 09-22.10.2021
56. Grădinița cu P.P. Nr. 17 Grupa mijlocie 11-24.10.2021
57. Colegiul Tehnic Auto „Traian Vuia” Focșani X C 11-24.10.2021
58. Școala Gimnazială Sihlea IV B 11-24.10.2021
59. Școala Gimnazială Sihlea I B 18-31.10.2021
60. Școala Gimnazială Măicănești a III-a, a IV-a simultan 11-24.10.2021
61. Liceul Tehnologic „Al. I. Cuza” Panciu Grădinița Nr.! 19.10-01.11.2021
62. Liceul Tehnologic „Al. I. Cuza” Panciu VII B 09-22.10.2021
63. Liceul Tehnologic „Al. I. Cuza” Panciu VII A 12-26.10.2021
64. Liceul Tehnologic „Al. I. Cuza” Panciu VIII A 15-28.10.2021
65. Școala Primară Nr.2 Jariștea 1 cls simultan 12-26.10.2021
66. Liceul cu Program Sportiv Focșani XII B 13-26.10.2021
67. Liceul cu Program Sportiv Focșani VII A 19.10-01.11.2021
68. Liceul cu Program Sportiv Focșani VII B 19.10-01.11.2021
69. Școala Gimnazială Șindrilari V 14-27.10.2021
70. Școala Postliceală Sanitară „Hippocrate” Focșani I A 13-26.10.2021
71. Școala Postliceală Sanitară „Hippocrate” Focșani I C 13-26.10.2021
72. Școala Postliceală Sanitară „Hippocrate” Focșani I B 18-31.10.2021
73. Liceul Teoretic „D. Zamfirescu” Odobești XII B 15-28.10.2021
74. Grădinița cu P.N. Urechești Grupa mare 15-28.10.2021
75. Școala Gimnazială „Principele Radu” Adjud VIII-a 16-29.10.2021
76. Colegiul Național „Unirea” Focșani VI B 11-24.10.2021
77. Colegiul Național „Unirea” Focșani IX C 11-24.10.2021
78. Colegiul Național „Unirea” Focșani IX D 11-24.10.2021
79. Colegiul Național „Unirea” Focșani X E 11-24.10.2021
80. Colegiul Național „Unirea” Focșani X B 11-24.10.2021
81. Colegiul Național „Unirea” Focșani X A 11-24.10.2021
82. Colegiul Național „Unirea” Focșani VII A 12-25.10.2021
83. Colegiul Național „Unirea” Focșani XI B 12-25.10.2021
84. Colegiul Național „Unirea” Focșani XI E 12-25.10.2021
85. Colegiul Național „Unirea” Focșani XII A 21.10-03.11.2021
86. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Dumbrăveni IV 18-31.10.2021
87. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Dumbrăveni I 19.10-01.11.2021
88. Școala Gimnazială Budești II 18-31.10.2021
89. Școala Gimnazială Broșteni Cls Pregătitoare 18-31.10.2021
90. Școala Gimnazială Broșteni Grădinița 18-31.10.2021
91. Școala Gimnazială Golești VI 20.10-02.11.2021
92. Liceul „Simion Mehedinți” Vidra X C 19.10-01.11.2021
93. Liceul „Simion Mehedinți” Vidra XII C 21.10-02.11.2021
94. Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” Gugești 34 de clase- integral online 13-22.10.2021
95. Școala Gimnazială „Anghel Saligny” Focșani 43 de clase – integral online 13-26.10.2021
96. Colegiul Național Pedagogic „Spiru Haret” Focșani 29 de clase – integral online 14.10-01.11.2021

Lista de documente disponibile pentru a fi descarcate:

DISTRIBUIȚI