UNITĂȚI DE ÎNVĂȚĂMÂNT CU CLASE AVÂND ACTIVITATE ONLINE

270

Aici vom publica programul unităților de învățământ / clasele suspedante urmare a Ordinului Ministerului Educației nr. 5.338 din 1 octombrie 2021.

Ultima actualizare: 14 octombrie 2021, ora 14.00.

Nr.crt UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT Formațiuni de studiu cu activitate online Perioada de funcţionare online
1. Şcoala Gimnazială „Ion Basgan” Focşani a III-a A 08-21.10.2021
2. Şcoala Gimnazială „Ion Basgan” Focşani a VIII-a B 08-21.10.2021
3. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani a III-a C 14-27.10.2021
4. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani a IV-a B 14-27.10.2021
5. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani a VI-a A 06-19.10.2021
6. Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani a VI-a B 04-17.10.2021
7. Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani a VII-a C 14-27.10.2021
8. Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani Cls preg A 04-17.10.2021
9. Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani a-VII-a A 04-17.10.2021
10. Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani a VIII-a A 11-24.10.2021
11. Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani a II-a C 15-28.10.2021
12. Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani a III a A 04-17.10.2021
13. Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani a VII a A 04-17.10.2021
14. Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani a IV a B 01-14.10.2021
15. Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani a IV-a A 11-24.10.2021
16. Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani a VI-a B 13-26.10.2021
17. Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” Focșani a VII-a A 06-19.10.2021
18. Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” Focșani a VII-a B 12-25.10.2021
19. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani a VII-a D 06-19.10.2021
20. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani a VI-a B 08-21.10.2021
21. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani a V-a D 11-24.10.2021
22. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani a VI-a D 11-24.10.2021
23. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani a II-a A 14-27.10.2021
24. Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani IV-a E 14-27.10.2021
25. Școala Gimnazială „Adrian Păunescu” Focşani a VII a A 06-19.10.2021
26. Școala Gimnazială „Adrian Păunescu” Focşani a VIII a A 07-20.10.2021
27. Școala Gimnazială „Adrian Păunescu” Focşani Pregătitoare A 08-21.10.2021
28. Școala Gimnazială Vînători a II-a 07-20.10.2021
29. Școala Gimnazială Urechești – Grădinița cu P.P. Grupa mică şi mijlocie 04-17.10.2021
30. Școala Gimnazială „Ionel Sîrbu” Ciorăști Grădiniţa cu PN 04-17.10.2021
31. Școala Gimnazială „Emil Atanasiu” Garoafa a IV-a 04-17.10.2021
32. Școala Gimnazială „Emil Atanasiu” Garoafa a V-a 04-17.10.2021
33. Școala Gimnazială „Emil Atanasiu” Garoafa I 04-17.10.2021
34. Școala Gimnazială „Emil Atanasiu” Garoafa a VIII-a 06-19.10.2021
35. Școala Gimnazială „Emil Atanasiu” Garoafa- Şcoala Petrache Blîndu-Ciuşlea a VIII-a 07-20.10.2021
36. Școala Gimnazială Găgești a VII-a 13-26.10.2021
37. Școala Gimnazială Găgești Grădinița cu PN Găgești 04-17.10.2021
38. Școala Gimnazială „Simion Mehedinți” Soveja a VIII-a 04-17.10.2021
39. Școala Gimnazială „Prof. M. Sîmbotin” Cârligele a II-a 06-19.10.2021
40. Școala Gimnazială „Prof. M. Sîmbotin” Cârligele a III-a 07-20.10.2021
41. Școala Gimnazială „Prof. M. Sîmbotin” Cârligele a VI-a 07-20.10.2021
42. Școala Gimnazială „Prof. M. Sîmbotin” Cârligele Grădiniţa cu PN 07-20.10.2021
43. Școala Gimnazială Bordeasca Veche a II-a 11-24.10.2021
44. Școala Gimnazială Bordeasca Veche a VI-a 13-26.10.2021
45. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani a VII a A 05-18.10.2021
46. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani a XI-a E 05-18.10.2021
47. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani a VIII-a B 05-18.10.2021
48. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani a XI-a A 05-18.10.2021
49. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani a XI-a D 07-20.10.2021
50. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani a X-a D 11-24.10.2021
51. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani a X-a C 11-24.10.2021
52. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani a VII-a B 11-24.10.2021
53. Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani a XII-a F 11-24.10.2021
54. Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau” Focșani a XII-a E 13-26.10.2021
55. Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani a XII-a G 04-17.10.2021
56. Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani a X-a A 06-19.10.2021
57. Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani a XI-a C 07-20.10.2021
58. Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani a X-a C 07-20.10.2021
59. Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani a XII-a C 08-21.10.2021
60. Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani a XI-a H 11- 24.10.2021
61. Colegiul Tehnic „Gheorghe Asachi” Focșani a IX-a A 04-18.10.2021
62. Liceul de Artă „Gheorghe Tattarescu” Focșani a X-a Arte plastice 08-21.10.2021
63. Liceul de Artă „Gheorghe Tattarescu” Focşani a V-a 04-17.10.2021
64. Liceul de Artă „Gheorghe Tattarescu” Focşani a VI-a 04-17.10.2021
65. Liceul de Artă „Gheorghe Tattarescu” Focşani a IX-a C 11-24.10.2021
66. Liceul Tehnologic G.G.Longinescu Focşani a IX a B 06-19.10.2021
67. Liceul Tehnologic G.G.Longinescu Focşani a XI a B 06-19.10.2021
68. Liceul Tehnologic G.G.Longinescu Focşani a X-a B 11-24.10.2021
69. Colegiul Național „Emil Botta” Adjud a XI-a C 01-14.10.2021
70. Colegiul Național „Emil Botta” Adjud a VII-a A 04-17.10.2021
71. Colegiul Național „Emil Botta” Adjud a X-a D 04-17.10.2021
72. Colegiul Național „Emil Botta” Adjud a IX-a A 06-19.10.2021
73. Colegiul Național „Emil Botta” Adjud a VIII-a A 06-19.10.2021
74. Colegiul Național „Emil Botta” Adjud a XI-a A 14-27.10.2021
75. Colegiul Național „Emil Botta” Adjud a XI-a D 14-27.10.2021
76. Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu a VII-a 01-14.10.2021
77. Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu a IX-a C 07-20.10.2021
78. Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu a X-a D 06-19.10.2021
79. Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu a XI-a D 06-19.10.2021
80. Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu a XI-a E 06-19.10.2021
81. Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu a VIII-a 11-24.10.2021
82. Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu a IX-a A 12-25.10.2021
83. Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu a XII-a D 12-25.10.2021
84. Liceul Teoretic „Duiliu Zamfirescu” Odobești a IX-a B 30.09-13.10.2021
85. Liceul de Agricultură și Industrie Alimentară Odobeşti An I postliceal 06-19.10.2021
86. Școala Postliceală Sanitară „Carol Davila” Focșani Anul I A-AMG 04-17.10.2021
87. Grădinița cu P.P. Nr. 1 Grupa mare B 09-22.10.2021
88. Grădinița cu P.P. Nr. 17 Grupa mijlocie 11-24.10.2021
89. Colegiul Tehnic Auto „Traian Vuia” Focșani a X-a C 11-24.10.2021
90. Școala Gimnazială Sihlea a IV-a B 11-24.10.2021
91. Școala Gimnazială Măicănești a III-a, a IV-a simultan 11-24.10.2021
92. Liceul Tehnologic „Al. I. Cuza” Panciu – Grădinița nr.1 Grupa mică 11-24.10.2021
93. Liceul Tehnologic „Al. I. Cuza” Panciu a VII-a B 09-22.10.2021
94. Liceul Tehnologic „Al. I. Cuza” Panciu a VII-a A 12-26.10.2021
95. Liceul Tehnologic „Al. I. Cuza” Panciu a VIII-a A 15-28.10.2021
96. Școala Primară Nr.2 Jariștea 1 cls simultan 12-26.10.2021
97. Liceul cu Program Sportiv Focșani a XII-a B 13-26.10.2021
98. Școala Gimnazială Șindrilari a V-a 14-27.10.2021
99. Școala Postliceală Sanitară „Hippocrate” Focșani I A 13-26.10.2021
100. Școala Postliceală Sanitară „Hippocrate” Focșani I C 13-26.10.2021
101. Școala Gimnazială Vînători – Mirceștii Noi 9 clase – integral online 04-17.10.2021
102. Colegiul Național „Unirea” Focșani 31 de clase – integral online 11-17.10.2021
103. Școala Gimnazială „Anghel Saligny” Focșani 43 de clase – integral online 13-26.10.2021
104. Colegiul Național Pedagogic „Spiru Haret” Focșani 29 de clase – integral online 14.10-01.11.2021
105. Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” Gugești 34 de clase- integral online 13-22.10.2021

Lista de documente disponibile pentru a fi descarcate:

DISTRIBUIȚI