Premii și mențiuni la Concursul Național de Geografie “Mica Olimpiadă de Geografie – Terra”, ediția a-IX-a

713
Nr.crt.Numele și prenumele elevuluiClasa Unitatea de învățământPunctaj Profesor îndrumătorPremiul acordat
1MICU ALESSIA MARIAa V-aȘcoala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani100Butnaru Sima Stănescu CeraselaPREMIUL I
Calificat etapa națională
2ŞUŞNEA LAURA FLORINAa V-a Școala Gimnazială „Ion Basgan” Focșani98Ion Nicoleta MihaelaPREMIUL I
Calificat etapa națională
3PĂUN EDUARD IONUȚa VII-a Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobești98Ionescu DanielaPREMIUL I
Calificat etapa națională
4GRIGORE IOSIFa V-aȘcoala Gimnazială „Ion Basgan” Focșani96Ion Nicoleta MihaelaPREMIUL I
Calificat etapa națională
5MARIN IOANA REBECCAa V-a Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobești96Ionescu DanielaPREMIUL I
Calificat etapa națională
6ȘURUBARU MIHAIa VII-aColegiul Național „Unirea”96Ionescu DanielaPREMIUL I
Calificat etapa națională
7DUMITRAȘCU MIHAIa V-aȘcoala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani94Butnaru Sima Stănescu CeraselaPREMIUL I
Calificat etapa națională
8CATANĂ DRAGOŞ RĂZVANa V-aȘcoala Gimnazială „Ion Basgan” Focșani94Ion Nicoleta MihaelaPREMIUL I
Calificat etapa națională
9VÎRLAN MIHAIa V-a Școala Gimnazială Vulturu
CJEX -VRANCEA
94Ionescu Răzvan
Vasile Ovidiu Allen
PREMIUL I
Calificat etapa națională
10SAMOILĂ VLADa VI-aScoala Gimn. „O. D. Renea” Focsani93Chipăila MirelaPREMIUL I
Calificat etapa națională
11RĂDEANU GEORGE MATEIa VI-aCol. Național Al. I. Cuza, Focșani90Diac LoredanaPREMIUL I
Calificat etapa națională
12PLEȘCAN NOEMI-ANNAMARIAa VI-a Școala Gimnazială Vulturu89Ionescu RăzvanPREMIUL I
Calificat etapa națională
13BORZA ALEXANDRU IONUTa VII- aScoală Gimn. „O.D. Renea” Focșani88Chipăilă MirelaPREMIUL I
Calificat etapa națională
14VASILE MIRUNAa VI-a Colegiul Naţional „Unirea”87Ionescu DanielaPREMIUL I
Calificat etapa națională
15LAZĂR CRISTIANa VII-aȘcoala Gimnazială ,,Anghel Saligny” Focșani85Turturică NicoletaPREMIUL I
Calificat etapa națională
16MIRICĂ NECTARIEa-V-aȘcoala Gimnazială „Ion Basgan” Focșani92Ion Nicoleta MihaelaPREMIUL II
17NĂSTASĂ PATRICKa V-a Colegiul Național „Unirea”88Ionescu DanielaPREMIUL II
18ASAFTEI MATEIa V-a Colegiul Național "Unirea"86Ionescu DanielaPREMIUL II
19DESPA DANIELa V-aȘcoala Gimnazială „Ion Basgan” Focșani85Ion Nicoleta MihaelaPREMIUL II
20ANDREȘ DORIN ANDREIa VI-aȘcoala Gimnazială ,,Învățător Gheorghe Asănache” Bordești79Ioniță Marcela ClaudiaPREMIUL II
21ARHERE ANDREI ȘTEFANa VII-aȘcoala Gimnazială Nănești78Voinea CorinaPREMIUL II
22ENE RĂZVAN FLORINa VII-aȘcoala Gimnazială ,,Anghel Saligny” Focșani78Turturică NicoletaPREMIUL II
23HOLBIA ALEXANDRA - IOANAa VI-aȘcoala Gimnazială “Duiliu Zamfirescu” Focșani77Radu MirelaPREMIUL II
24MARCU RADU PETRUa VI-aȘcoala Gimnazială ,,Anghel Saligny” Focșani77Turturică NicoletaPREMIUL II
25BUTURUGĂ TEODORa VI-a Colegiul Național „Unirea76Ionescu DanielaPREMIUL II
26CORCIU ALEXANDRUa V-aȘcoala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani84Butnaru Sima Stănescu CeraselaPREMIUL III
27POPA NICOLETAa-V-aȘcoala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani84Butnaru Sima Stănescu CeraselaPREMIUL III
28JIPEANU NICOLETA ANDREEAa V-a Școala Gimnazială ,,Alexandru Vlahuță’’ Gugești
CJEX -VRANCEA
82Vasile Ovidiu AllenPREMIUL III
29CHERCIU RAREȘ CRISTIANa V-aȘcoala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani80Butnaru Sima Stănescu CeraselaPREMIUL III
30ȚIGĂNUȘ ȘTEFANOa V-a Școala Gimnazială ,,Alexandru Vlahuță’’ Gugești80Vasile Ovidiu AllenPREMIUL III
31MATEI MIHAI CHRISTIANa VII-aȘcoala Gimnazială ,,Anghel Saligny” Focșani75Turturică NicoletaPREMIUL III
32DINGA TEODORAa VII-a Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobești75Ionescu DanielaPREMIUL III
33NICA ANDREIAa VI-aȘcoala Gimnazială ,,Anghel Saligny” Focșani74Turturică NicoletaPREMIUL III
34MOCANU MARIA DANIELAa VI-a Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobești74Ionescu DanielaPREMIUL III
35BÎRLĂDEANU ROBERTa V-aȘcoala Gimnazială ,,Alexandru Vlahuță’’ Gugești
CJEX -VRANCEA
78Vasile Ovidiu AllenMENTIUNE
36CIOLPAN MARIAa V-a Colegiul Național "Unirea"78Ionescu DanielaMENTIUNE
37DĂNILĂ ALEXANDRA- SOFIAa V-a Colegiul Național "Unirea"76Ionescu DanielaMENTIUNE
38PANĂ LAURENȚIU EMANUELa V-a Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu" Odobești76Ionescu DanielaMENTIUNE
39VIȘAN MATEIa-V-aȘcoala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani76Butnaru Sima Stănescu CeraselaMENTIUNE
40MITICĂ BIANCA-MARIA*a V-a Școala Gimnazială Vulturu
CJEX -VRANCEA
74Ionescu RăzvanMENTIUNE
41STOICA GEORGE-MARCOa VI-a Școala Gimnazială Vulturu72Ionescu RăzvanMENTIUNE
42NEGOIȚĂ MATIAS IOANa VI-aȘcoala Gimn. „O. D. Renea” Focșani71Chipăilă MirelaMENTIUNE
43NICA NICOLETAa VI-aȘcoala Gimnazială ,,Anghel Saligny” Focșani71Turturică NicoletaMENTIUNE
44OLTEANU ADELA-NICOLETAa VI-a Școala Gimnazială Petre Mironescu-Mera71Ionescu RăzvanMENTIUNE
45ȘOTÎRCĂ DAVIDa V-a Școala Gimnazială ,,Alexandru Vlahuță’’ Gugești
CJEX -VRANCEA
70Vasile Ovidiu AllenMENTIUNE
DISTRIBUIȚI